KONTAKT

Justyna Milkiewicz +48 515088176 justyna@formusic.pl

ARTYŚCI

MARIKA

Autorka tekstów i muzyki, artystka sceniczna. Ma na koncie 4 płyty, ponad 300 koncertów oraz książkę „Antydepresanty”. Kilka lat pracowała w radiu i telewizji (m.in. prowadziła program rozrywkowy „The Voice of Poland”). Nominowana do Fryderyków i Superjedynek. Występowała na największych festiwalach muzycznych w kraju i za granicą.
WIĘCEJ

KARI

Singer-songwriterka i producentka, autorka albumów „Wounds And Bruises” oraz „Daddy Says I’m Special”. Od czterech lat mieszka i tworzy w Wielkiej Brytanii. Zagrała wiele koncertów i występowała na dużych festiwalach, takich jak BBC Radio 1 Big Weekend, Isle Of White Festival, Open’er Festival, Free Form Festival, Męskie Granie.
WIĘCEJ

SPINACHE

Kompozytor, producent, wokalista i autor tekstów, swój warsztat doskonali od połowy lat 90. Łączy wieloletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem na muzykę. Niegdyś utożsamiany mocno ze sceną hiphopową, . Od kilku lat poszukuje nowych brzmień jako solowy twórca.
WIĘCEJ

FAIR PLAY QUARTET

Kwartet smyczkowy działający na pograniczu muzyki rozrywkowej i klasycznej. Specjalizuje się w graniu muzyki pop na instrumentach smyczkowych. Zespół ma duże doświadczenie w pracy studyjnej, na stałe współpracuje z TVP oraz warszawskimi teatrami (Studio Buffo, Rampa). Obecnie koncertuje z projektem „Jackson on Strings” oraz „Broadway Exclusive”.
WIĘCEJ

LINIA NOCNA

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. On odpowiada za kompozycję i produkcję, ona współkomponuje, pisze teksty i śpiewa. Oboje są jeszcze studentami. Monika studiuje wokalistykę jazzową, Mikołaj kreację dźwięku.
WIĘCEJ