Fair Play Quartet

Fair Play Quartet jest zespołem działającym na pograniczu rozrywki i klasyki, specjalizującym się w wykonywaniu muzyki pop na instrumentach smyczkowych.

Fair Play Quartet współpracował m.in. z Smolikiem, Melą Koteluk, Mariką, Gabą Kulką, Kari, Grażyną Łobaszewską, Ewą Błaszczyk, Julią Marcell, Haliną Mlynkovą, TGD.

Związany jest z kilkoma różnymi telewizyjnymi produkcjami muzycznymi, a także warszawskimi teatrami – Studio Buffo, Rampa. Artyści koncertują na całym świecie m.in. w Niemczech, Chinach, Słowenii, Katarze czy Litwie.

Zespół występował na osobiste zaproszenia znamienitych osób i instytucji jak Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Emir Kataru oraz Ambasady i Instytuty Polskie na świecie.

Obecnie głównym projektem koncertowym zespołu jest “Jackson on strings”.
Jest to propozycja zarówno dla koneserów muzyki klasycznej, jak i dla fanów popu. Brzmienie smyczków w nowej, przebojowej odsłonie, pokazuje, że instrumenty rodem z filharmonii mogą nadać popularnym piosenkom zupełnie nowy wymiar. Jackson on strings to show, w którym znaczenie mają także kostiumy, efekty pozamuzyczne oraz interakcja z publicznością. Na materiał składają się najbardziej znane przeboje Michaela Jacksona w niebanalnych, często wirtuozowskich aranżacjach wiolonczelisty kwartetu – Jana Stokłosy. Utwór Black or white znalazł się w propozycjach na kultową listę „Trójki” Polskiego Radia.

BOOKING:
Justyna Milkiewicz +48 515088176

PRESS PACK 

Koncerty