Kari Formusic Management
Kari Live Formusic Management

Polska wokalistka, kompozytorka i producentka. Od 2013 r. mieszka w Wielkiej Brytanii. Ma na koncie trzy płyty – „Daddy Says I’m Special” (2011), „Wounds And Bruises” (2013) oraz „I Am Fine” (2017). Nominowana do Fryderyka w kategorii „Debiut Roku”, laureatka nagrody głównej magazynu HIRO i nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Songwriterów.

Album „I Am Fine” wydany w czerwcu 2017 r. to przełom w jej twórczości. Dotychczasowe porównania do artystek takich jak Bat For Lashes czy Lykke Li mogą nie być tym razem adekwatne. Styl kompozycyjny KARI ewoluował, najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie
i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ czy Björk.

KARI zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych polskich festiwalach – m.in. na Open’er Festival i Orange Warsaw Festival. Singiel „The One” z jej drugiego albumu, „Wounds And Bruises” znalazł się na playliście BBC Radio 1 w ramach cyklu „BBC Introducing”. Pozytywny odbiór na Wyspach zaowocował występem KARI na BBC Radio’s Big Weekend w Glasgow.

Niedawno KARI opublikowała dwa single zapowiadające nowy album – w grudniu 2018 premierę miał utwór  „Colourblind”, a w styczniu 2019 – “Time”.

BOOKING:
Justyna Milkiewicz +48 515088176

PRESS PACK 

Koncerty